Canlı Destek

jivochat inceleme

          Bu sayfamız jivochat inceleme ve değerlendirmeler yaptığımız bir blog sayfasıdır. Canlı destek sistemi olarak kullanılan bu yazılımın sizin için uygun olup olmadığını inceleme sonunda karar verebilir, yada diğer yardım sistemleri ile ilgili bizimle konuşabilirsiniz. Canlı destek yazılımları site ziyaretçisi ile etkileşim halinde olmak isteyen herkesin kesinlikle kullanması gereken küçük kodlardır. Jivo bu işi çok ciddiye alarak yapmış. Öyle ki ziyaretçi ile etkileşime başlamak için ziyaretçinin yazmasını beklemeniz gerekmiyor. Birazdan bahsedeceğiz. Kendi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra canlı destek sistemleri karşılaştırma sayfamıza da göz atabilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi almak, kurulum yardımı almak, ücretsiz deneme hesabı almak yada herhangi bir sorunuz için sizinle iletişime geçmelerini sağlayın.

Jivochat Tasarım

          Öncelikle ziyaretçinin ilgisini ve dikkatini çeken, markanız ve sitenizle bütünleşmesi için özelleştirebileceğiniz, markasız şık bir tasarıma sahip chat kutusu var. Kötü tasarlanmış uyumsuz görünen bir chat kutusu faydadan çok zarar getirir. Fakat tasarımını oldukça beğendiğimizi söyleyebiliriz. Aynı zamanda sohbet kutusunu web sitenizin tasarıma göre istediğiniz şekilde özelleştirebiliyorsunuz. 

Jivochat Arama ve Geri Arama Özelliği

Canlı destek paneli üzerinde bulut pbx sağlıyorlar. Panelden arama yapabiliyorsunuz aynı zamanda müşterinin geri arama talep etmesini sağlayabiliyorsunuz. Bu satışlarınızı ciddi oranda arttırabilecek bir özellik. Aynı zamanda destek kalitesini zirveye çıkarabilir. Çünkü ziyaretçi sitenizdeyken ve konuya çok sıcakken görüşme imkanı sağlıyor. Anında iletişim kurup destek yada satış görüşmesi yaparak kısa yoldan sonuca gidebiliyorsunuz. Ziyaretçi ekranındaki arama butonu da aramak için teşvik edici.
jivochat inceleme

Jivochat Tetikleyici ve Proaktif Sohbet

          Sınırsız tetikleyici ve sınırsız proaktif sohbet başlatabilme jivochat in çok önemli bir özelliği. Bu bütün ziyaretçilerinize dokunabilmenizi, onları sizinle konuşmaya teşvik ederek daha fazla satış ve randevu kapatabilmenizi sağlar. Gördüğümüz kadarıyla jivochat tetikleyici kurulumu ve yapılandırması çok kolay. Sitenizden aldığınız verimliliği kesinlikle arttırabilir. 

Tetikleyici ve proaktif sohbet’ in ne olduğunu bilmiyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Öğrenmek için bu kısa yazıya bir bakın sonra kaldığımız yerden devam edelim. Tetikleyici ve proaktif sohbet nedir? Ne işe yarar?

Jivochat Entegrasyonlar

          Facebook, telegram, viber, hesaplarınızdan size yazan ziyaretçilerle jivochat paneliniz üzerinden konuşabiliyorsunuz. Sosyal medya kanallarınız tek platforma toplaması harika bir özellik. 

          Mobil uygulamalarınıza da canlı destek ekleyebilir ve tek panel üzerinden mesajlarınızı yönetebilirsiniz. 

          Jivochat aynı zamanda e-mail inizi de panelinize ekleyebiliyor, bütün e-maillerinizi panel üzerinden cevaplayıp etiketleyebiliyorsunuz. 

Crm inizle bütünleşebilen canlı destek uygulaması ile her ziyaretçinizi takip edebilir, canlı destek ve yardım masanızı raporlayabilirsiniz.

          Bu şu demek; Sosyal medya, email ve mobil uygulamalarınız tek platform üzerinde ve her bir mesajı,

-çözüldü  -çözülmedi  -tekrar aranacak  -mail gönderilecek  -yeni teklif yapılacak vs şeklinde etiketleyerek, tam bir yardım masası olarak çalışabilirsiniz. Ve hiç bir mesajı kaçırmamış olursunuz. 

Jivochat sohbet üzerinden dil çevirisi özelliği

Yabancı müşterileriniz varsa, yada dünyaya açılmak istiyorsanız jivochatin 90 dilde çeviri özelliği çok iyi. Sohbetinize gelen yabancı ziyaretçileriniz ile anlık olarak türkçe konuşabilirsiniz. Çeviri kalitesi gerçekten çok iyi. İhracat yapmak isteyen veya yabancı ziyaretçilerden faydalanmak isteyen web siteleri için biçilmiş kaftan. 

Sitenizde canlı destek ile nasıl daha fazla müşteri kazanabileceğinizi danışmanız kesinlikle yararınıza olacaktır. Gelişmiş özelliklerin nasıl müşteri çektiği kullanıcılar tarafından genellikle bilinmiyor.

Diğer Gelişmiş Jivochat Özellikleri

Departman Yönetimi

Sohbete başlamadan önce ziyaretçinin hangi departman ile görüşmek istediğini seçmesini sağlayabiliyorsunuz.

-Satış departmanı  -Teknik Destek  -Muhasebe Departmanı  -Kargo Sorgulama vb gibi departmanlar oluşturabilirsiniz. Böylece ziyaretçiyi doğru şekilde yönlendirmiş olursunuz. Siz de sohbete gelen ziyaretçinin hangi konuyla ilgili konuşmak istediğini önceden bilirsiniz.

Hazır Yanıtlar

Aynı soruları bazen çok sık duyuyor olabilirsiniz. Hazır cevapları bir kez oluşturarak gelen aynı sorulara hızlıca cevap verebilirsiniz. Bu size büyük zaman kazandırır. Aynı zamanda hazır yanıtlar sayesinde her ziyaretçiye aynı kalitede cevaplar vermiş olursunuz ve müşteri memnuniyetinizi arttırırsınız.

Dosya Paylaşımı

Canlı destek ekranı üzerinden ziyaretçiniz size dosya, ekran görüntüsü vs gönderebilir. Siz de aynı şekilde ziyaretçinize istediğiniz dosyayı gönderebilirsiniz.

Cep Telefonundan kullanım

Ziyaretçilerinizle konuşabilmek için mutlaka ekran karşısında olmanız gerekmiyor. Jivochat mobil uygulaması ile her yerden canlı destek sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Web Sitesi Ekleme

En sevdiğimiz özelliklerinden birisi sınırsız site ekleme özelliği. Bütün web sitelerinize ücret ödemeden canlı destek hizmeti sağlayabilirsiniz. Ve bütün sitelerinizdeki canlı yardım hizmetinize tek platformdan cevap verebilirsiniz.

Raporlamalar

Raporlamalar işletmelerin gelişimi için hayati önemde. Jivochat oldukça gelişmiş raporlamalara sahip. Canlı destek ile ilgili, temsilcileriniz ile ilgili ve hizmet kaliteniz ile ilgili bir çok rapor alabiliyorsunuz.

          Genel olarak bakıldığında jivochat’in oldukça gelişmiş bir canlı destek sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Eksiklik olarak gördüğümüz şey twitter kanalını şimdilik ekleyememiz. Görüntülü aramalar yapılamıyor. Cobrowsing ve ekran paylaşımı özelliği yok. Fiyatı rakiplerine kıyasla çok makul. Deneme hesapları sunuyorlar fakat kurulum yapmak için ne yaptığınızı biliyor olmanız gerekiyor. Kurulumu için, sitenize göre özelleştirilmesi için yada sorularınız için bize yazabilirsiniz. Yada sizi aramalarını isteyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki forma telefon numaranızı yazmanız yeterli. Diğer canlı destek sistemleri ile ilgili bize sorun.

Buradan jivochat web sayfasına ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi, deneme hesabı talebi, kurulum süreçleri gibi bilgiler için destek alabilirsiniz. Formu doldurursanız kısa süre içinde sizinle iletişime geçecekler. Canlı destek üzerinden bize sormayı da tercih edebilirsiniz.