sonicbot

 

Chatbot örnekleri. Aşağıdaki menüden sektör seçerek inceleyebilirsiniz. Tasarımlar fikir vermesi adına gösterilmiştir. İçeriğinden tasarımına, renk ve yazı tipine kadar her şey özelleştirilebilir. Tamamen işinize uygun, gelişmiş seçenekleriyle özelleştirilmiş chatbot örnekleri için lütfen ücretsiz demo isteyin.

Sektörünüzü bulamıyor musunuz? Temsilcilerimizden yardım isteyin.

Eğitim Sektörü Chatbot Örnekleri

          Yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan bir işletme için kullanılabilecek basit bir chatbot örneğini aşağıdan tıklayıp inceleyebilirsiniz. Bu örnekte amaç yeni müşteri adayı (lead) toplamaktır. İstenirse eğitim programları, fiyatlandırma, program içeriğiyle ilgili açıklamalar, kayıt oluşturma, sık sorulan soruların cevaplandırılması gibi çok daha detaylı çalışmalar yapılarak kullanılabilir.

           Siz de benzer bir uygulama ile, ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürebilir ve çok daha fazla yeni müşteri adayı oluşturabilirsiniz. Bu sayede satışlarınız ciddi oranda artacaktır. İşiniz için özelleştirilmiş çalışmalar için lütfen iletişime geçin.

Emlak Sektörü Chatbot Örnekleri

          Emlak sektöründeki bir işletme için kullanılabilecek basit bir chatbot örneğini aşağıdan tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bu örnekte amaç kiralık ev arayan müşteri adaylarını (lead) toplamaktır. İstenirse her türlü kiralık ve satılık ilanlar için kurgulanabilir. Chatbot üzerinden müşteri desteği ve sektörel bilgilendirmeler sağlanabilir. Üyelik oluşturulması, ofise davet, randevu planlaması gibi çok daha gelişmiş çalışmalar yapılabilir.

           Siz de benzer bir uygulama ile, ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürebilir, portföyünüzü geliştirebilir ve çok daha fazla yeni müşteri adayı oluşturabilirsiniz. Bu sayede satışlarınız ciddi oranda artacaktır. İşiniz için özelleştirilmiş çalışmalar için lütfen iletişime geçin.

Otel İşletmeciliği Chatbot Örnekleri

          Otel işletmeciliği yapan bir web sitesi için kullanılabilecek basit bir chatbot örneğini alt tarafta butona tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bu örnekte amaç, oteliniz ile ilgilenen misafir adayına rezervasyon yapmak ve/veya, sonradan satışa dönüştürebilmek üzere yeni müşteri adayı (lead) oluşturabilmektir. İstenirse oteliniz ile ilgili her türlü bilgilendirme, otomatik rezervasyon, sık sorulan soruların cevaplanması, üyelik gibi çok daha gelişmiş çalışmalar yapılarak kullanılabilir. 

           Siz de benzer bir uygulama ile, ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürebilir, çok daha fazla yeni müşteriler ve müşteri adayları oluşturabilirsiniz. Bu sayede satışlarınız ciddi oranda artacaktır. İşiniz için özelleştirilmiş çalışmalar için lütfen iletişime geçin.

Restaurant Chatbot Örnekleri

Masa Rezervasyonu

          Restaurant işletmeciliği yapan bir web sitesi için kullanılabilecek basit bir chatbot örneğini aşağıdaki butona tıklayarak görebilirsiniz. Bu örnekte amaç, restaurantınız için rezervasyon talebi almak ve varsa müşteri sorularını toplamaktır. İstenirse restaurantınız için her türlü bilgilendirme, otomatik rezervasyon, sık sorulan soruların cevaplanması, menü gösterimi, fiyat gösterimi, üyelik ve sonicbot üzerinden yapılan rezervasyonlar için ekstra indirim kuponu vs. gibi çok daha gelişmiş çalışmalar yapılarak kullanılabilir. 

           Siz de benzer bir uygulama ile, ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürebilir, çok daha fazla yeni müşteri ve müşteri adayları oluşturabilirsiniz. Bu sayede satışlarınız ve doluluğunuz ciddi oranda artacaktır. İşiniz için özelleştirilmiş çalışmalar için lütfen iletişime geçin.

Anket Botu

          Web sitesi üzerinden anket yapmak için kullanılabilecek basit bir chatbot örneğini aşağıdaki butona tıklayarak görebilirsiniz. Bu örnekte amaç, müşteri ve işletme hakkında basit birkaç bilgi toplamaktır. İstenirse ürün ve hizmetleriniz, şirketiniz, kampanyalarınız hatta bilimsel bir araştırma için dahi, karmaşık sorulardan oluşan gelişmiş anketler oluşturulabilir. Amacınız ne ise ziyaretçilerinizi istediğiniz amaca yönlendirebilecek botlar kurulabilir. 

           Siz de benzer bir uygulama ile, ziyaretçilerinizden istediğiniz bilgileri toplayabilirsiniz. İşiniz için özelleştirilmiş çalışmalar için lütfen iletişime geçin.

Geri Bildirim Botu

          Web sitesi üzerinden geri bildirim toplamak için kullanılabilecek basit bir chatbot örneğini aşağıdaki butona tıklayarak görebilirsiniz. Bu örnekte amaç, ürünün nasıl fayda sağladığını öğrenmek ve iyileştirmeler için öneriler alabilmektir. İstenirse çok daha detaylı ve karmaşık sorulardan oluşan gelişmiş bir geri bildirim botu oluşturulabilir. Amacınız ne ise ziyaretçilerinizi istediğiniz amaca yönlendirebilecek botlar kurulabilir. 

           Siz de benzer bir uygulama ile, ziyaretçilerinizden istediğiniz bilgileri toplayabilirsiniz. İşletmenize uygun özelleştirilmiş çalışmalar için lütfen iletişime geçin.

Seyahat Acentası Chatbot Örnekleri

Hazırlanıyor..

Lütfen Temsilcilerimizden Yardım İsteyin..

 

Fitness Chatbot Örnekleri

Hazırlanıyor..

Lütfen Temsilcilerimizden Yardım İsteyin..

 

Hazırlanıyor..

Lütfen Temsilcilerimizden Yardım İsteyin..

Hazırlanıyor..

Lütfen Temsilcilerimizden Yardım İsteyin..

Hazırlanıyor..

Lütfen Temsilcilerimizden Yardım İsteyin..

Hazırlanıyor..

Lütfen Temsilcilerimizden Yardım İsteyin..

Hazırlanıyor..

Lütfen Temsilcilerimizden Yardım İsteyin..

Hazırlanıyor..

Lütfen Temsilcilerimizden Yardım İsteyin..

Chatbot Örnekleri - Sonicbot

chatbot örnekleri