CHATBOT NEDİR?

sonicbot chatbot

Chatbot önceden simüle edilmiş, mesajlar veya komutlarla gerçekleşen iletişim yazılımıdır. İnsanların sorularını anlayabilir, cevap verebilir ve/veya yönlendirebilir.

Online iletişiminizi Sonicbot ‘a bırakın!

Neredeyse gerçek insan gibi davranabilen Chatbot ile yapılan konuşmalar özelleştirilebilir, programlanabilir ve geliştirilebilir.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere Ekstra Çözümler!

müşteri adayı üretimi

Müşteri Adayları Üretimi

SonicBot ziyaretçilerden iletişim bilgileri almanızı ve yeni müşteri adayları oluşturmanızı kolaylaştırır. Otomatikleştirir. 7/24 ziyaretçilerinizi yönlendirir ve otomatik olarak size yeni müşteri adayları gönderir. Site trafiğinizden elde ettiğiniz kazancı arttırın.

Landing-page-chatbot

Etkileşimli Reklam Sayfaları

Reklamlar ile sayfalarınız her dakika yüksek tıklamalar alabilir.  SonicBot etkileşimli reklam sayfalarını kullanarak ziyaretçilerinizden daha yüksek verim alabilir kampanyanızın karlılığını arttırabilirsiniz.

7 24 hizmet

7/24
Destek verin

Ziyaretçileriniz günün her saati sitenize gelebilir. 24 saat boyunca canlı destek hizmeti vermek de çok zor. Ama SonicBot 7/24 hizmet vererek ziyaretçileriniz ile ara vermeksizin etkileşim oluşturur.

reservation

Randevu ve Rezervasyon

SonicBot ile otomatik olarak randevu ve rezervasyon alabilirsiniz. Bir otel, Restaurant yada Hastane olmanız gerekmiyor. İşinizin mahiyetine göre randevu ve rezervasyon işlemini otomatikleştirebilirsiniz.

faq icon

S.S.Soruları Otomatikleştirin

Ziyaretçilerinizin sık sorulan sorularınıza otomatik cevaplar almasını sağlayabilirsiniz. SonicBot, bütün müşteri sorgularının gerçek zamanlı olarak çözülebilmesi için hızlı bir arayüz sağlar.

Ziyaretçilerinizden Yeni Müşteri Adayları (lead) Üretin.

Chatbot ziyaretçi mıknatısıdır.

Ürününüz veya hizmetiniz ile ilgilendiğini bildiğiniz bir müşteri adayının değeri çok yüksektir. Müşteri adayı toplama üzerine kurgulanmış bir chatbot ile, ilgili ve potansiyel müşteri adayları bilgilerini toplayabilirsiniz. Ziyaretçilerinizi satın alan müşteriler haline getirebilirsiniz. SonicBot ile websiteniz 7/24 çalışır. Site trafiğinizin boşa gitmesini önler.

Potansiyel müşteriler kazanın!

Destek ve Sık Sorulan Sorularınızı CHATBOTLAR Cevaplasın!

Botunuza sık sorulan sorularınızı cevaplatın. Destek ekibinizin yükünü azaltın. Dilediğiniz cevapları verecek şekilde ChatBotlarınızı eğitin. Bu sayede hem işletme kültürünüzü müşterilerinize kolaylıkla yansıtabilecek, hem de zamandan ve personel maliyetinden tasarruf edebileceksiniz.

Akıllı Cevaplar!

Randevu, Rezervasyon ve Sipariş

chatbot rezervasyon ve sipariş

Otomatik Rezervasyon ve Sipariş almanın KEYFİNİ ÇIKARIN!

Rezervasyon, randevu ve siparişlerinizi otomatikleştirin. ChatBot web sitenizde ve sosyal medyada müşterinizi yönlendirir, tekliflerde bulunabilir, insan müdahalesi olmadan randevu ve rezervasyon planlayabilir, sipariş alabilir. Hem de saniyeler içinde

Web sitenizde, Facebook Sayfanızda, Mobil Uygulamanızda ve Blogunuzda Chatbot Kullanın.

Sonicbot, heryerde!

SonicBot web sitenizde harika işler çıkartır. Aynı zamanda facebook sayfanıza ve mobil uygulamalarınıza da ekleyerek, farklı kanallardaki etkileşiminizi katlayabilirsiniz.  Chatbot, facebook marketing ve google reklam sayfalarınızın çok daha anlamlı olmasını sağlar. Blogunuzda ise geri bildirimler, yorumlar ve öneriler toplamak, aynı zamanda okuyucularınıza anketler yapmak için kullanabilirsiniz.

Her kanalın potansiyelini değerlendirin.

Chatbot’u İşinize ve İhtiyaçlarınıza Göre KİŞİSELLEŞTİRİN!

Chatbotunuza herşeyi yaptırabilirsiniz. Tasarımı kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. İş akışı, sektörünüz ve almak istediğiniz sonuca göre tasarlanabilir. Basit sorularla yetinmeyin. ChatBot tam bir asistana dönüştürülebilir.

Kendi İş Akışınızı Oluşturun!

ChatBot ürününü hiçbir kodlama bilgisi olmadan kendiniz tasarlayabilirsiniz. Yada;

Ekibimizden profesyonel destek ALIN.

Sorularınız için temsilcilerimizle görüşün.